LÉDEM 2000 KFT - Pusztaszabolcs

Állásajánlatok

Prés és tömítéstechnikai pusztaszabolcsi üzemünk présgép, vulkanizáló gép betanított kezelésére munkatársakat keres

Elvárások:

- fémipari területen megzerzett jártasság

- precizitás, kreativitás, rendszeretet.

- B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent, de nem feltétel:

A fentebb említett gépek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- kulturált munkakörnyezet

- versenyképes jövedelem

- munkaruha,

- munkába járás támogatása

- 1 műszakos munkarend.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

önéletrajzzal, fizetési igény jelölésével, melyet az info@ledem.hu e-mail címre kérünk eljuttatni.

Telefonon (+36 (70) 618-6727) is érdeklődhet 07:00h -18:00 h-ig munkanapokon

LÉDEM 2000 KFT, Pusztaszabolcs, Iskola utca 1.

Kérdése van?

tel.: 06 (25) 517-602

+36 (70) 605-0609
+36 (70) 618-6727

info@marketledem.hu

Kövessen minket Facebookon!

Partnereink